Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Najdraži bend!

Go down 
+6
Wrathchild.
† Moon Child †
Death Angel
Cernobilsko_cedo
xFeuxxie
Luna The Psycho Fox
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimesub srp 04, 2009 6:46 am

Naravno Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Punk Girl

Punk Girl


Broj postova : 51
Points : 59
Reputation : 0
Join date : 19.11.2009
Age : 26
Lokacija : usrani Daruvar :S

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimečet stu 19, 2009 2:34 pm

Green Day...the best
jel ga mozda neko slusa?
osim mene xDD Najdraži bend! - Page 2 Icon_surprised
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet stu 20, 2009 6:40 am

Aj du! Al sviđaju mi se stariji albumi... Ovo novo je tipično američki punk-rock, ali nije ni to loše...
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Punk Girl

Punk Girl


Broj postova : 51
Points : 59
Reputation : 0
Join date : 19.11.2009
Age : 26
Lokacija : usrani Daruvar :S

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet stu 20, 2009 6:49 am

da i meni su stariji albumi bilo bolji.
[Vrh] Go down
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet stu 20, 2009 7:45 am

green day-dokkie vrijeme im je bilo the best... a men fav bendovi sad bi mogla cijeli spisak (razloga) napisat al evo nabrojat ć neke
-led zeppelin(definitivno najbolji ikad),rhcp,soad,nickleback,green day,papa roach,black light burns(oni su freaky zato su mi preee),in falmes,bad religion,misfits,nirvana,pear jam,metallica,foo fighters,PARAMORE,ac/dc,gunsi,slipknot,SEX PISTOLS,RAMONES,THE CLASH,čovek bez sluha,six pack,three days grace,KUD IDIJOTI,i još mnogo toga...moram priznat nisam fan ni tarje ni nightwisha a vidim to ovdje svi jesu...et jedna od razlika između mene i vas xD nightwish i tarja su mi onak darkerski pop nezz kak bi se izrazila... i takk...ak se sjetim još nečeg javim...najveći sam fan PUNK glazbe i tu ja nemog ništa...volim rock,grunge metal i sl. al jednostavno se najviše opustim na punk glazbi...pokažem vam slike jednog dana sa koncerta kud idijota(oujeaaa) i sa punk fest
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 28
Lokacija : Havana, Kuba

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimesub stu 28, 2009 11:51 am

da ono mogla sam i ja nabrojat SVE kaj slušam. -.- najdraži bend. halo.

ne da slušam green day. SVIRAM green day. dođ na moj nastup pa pogleč.
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:04 am

pa napisala sam najdraže bendove...ne mogu reć da mi je ovaj boljiod onog jer je onaj bolji od onog a l nije... prevedeno svi su mi najj...al nezz možda bi mogla izdvojit led zeppeline ko najdraže al opet tu su i ramones pa i pearl jam i takk...napisala sam svoje najdraže bendove =))
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 28
Lokacija : Havana, Kuba

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimeuto pro 08, 2009 12:22 pm

Arrow
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
Bathory

Bathory


Broj postova : 16
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 02.07.2009
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimeuto pro 08, 2009 1:03 pm

...Vrtuljak Sjećanja... je napisao/la:
nightwish i tarja su mi onak darkerski pop nezz kak bi se izrazila...

Kao Nightwish fan već 3,5 godine ili više, mogla bi te ganjati uokolo sa sjekirom zbog 'p' riječi ali...
Nightwish + Tarja - nigdje blizu popa
Nightwish + Anette - zbog Anette ide više prema f****** mainstreamu. Razz Žena ni ne sluša metal. >_> *facepalm*

Naj bendovi ak nisam već spomenula al stalno se mijenjaju jbg pa idemo...
Equilibrium, Ensiferum, Diablo Swing Orchestra, Pagan Altar, Pink Floyd, Rasputina, Faun, Amon Amarth, Gaate, The Third and the Mortal, E. Autumn. Mogla bi do sutra al tu ću stati. >_<
[Vrh] Go down
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimesri pro 09, 2009 4:17 am

p riječ xD hahaha kolko zakon xDDDDD a nezz ja sam slušala neko vrijeme nightwish i men to onak pre...pre...e...to e je bilo uzdah da me moš vidit svatila bi xP i tako...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimečet pro 10, 2009 3:57 am

ja neslusam nis odredeno,ali mi je nadrazi bend Hladno Pivo......neko za vupi Question
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimečet pro 10, 2009 4:11 am

hladnoooooo pivoooooo jeeee brao....=))) da si bila na svirci u županji kad su bili mislim bilo je ono....stvarno....legendarno....
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimečet pro 10, 2009 4:14 am

ja sam na dugom otoku bila na koncertu onih splicana kak se zovu.....nvm nemrem se sjetit imaju pjesmu o smaku svita.... Very Happy
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet pro 11, 2009 2:41 am

tbf!!! kak se njih nemoš sjetit! bili su u vinkovcima bila također <3 i sad mi playa na winapmu let 3-nafta

edit-zaš sam to ovdje spomenila? bila na njihovoj svirici u županji kad su bili <3<3<3 po običaju bilo izvrsno...i takkk....
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 28
Lokacija : Havana, Kuba

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet pro 25, 2009 3:39 am

oke onak mohu poslušat hladno pivo, al onu su potupuno isfurani.


HAHAHAHA. nightwish je pop? nisam ih čula u hsm. očigledno im nejde taj pop. HA-HA.
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet pro 25, 2009 3:41 am

hladno pivo su previse cjenjeni...u tome se slazem...isto ko i slash...cinjenica je da slash izuva da je legenda ovo ono...ali ga ljudi previse cijene... ko hladno pivo...i za najtvis nisam misla pop kao pop nego onak...ma de nie bitno xD
[Vrh] Go down
Wrathchild.

Wrathchild.


Broj postova : 348
Points : 373
Reputation : 0
Join date : 28.06.2009
Age : 28
Lokacija : Havana, Kuba

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet pro 25, 2009 3:43 am

Rolling Eyes

nisu precijenjeni. dobri su istina. al ih zato puno ljudi sluša. pa se izvlače ono i j aslušam rock. pakaj slušaš? hladno pivo.


scratch
[Vrh] Go down
http://smileforthedeadones.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimepet pro 25, 2009 3:48 am

tak ja znam jednu curu kao tek se upoznale bile na nekom koncertu crkvenom (frendica svirala a meni bilo dosadno...nemojte me osudivat...) i sad cura onak izgleda ko rockerica il metalka il nes al ono nie emo na svu srecu... i sad ono ja ode izravno i kazem 'nera...ti?' i tak upoznamo se zenska je ono...i pitam ja nju kao sta slusas ona kaze ma rock i metal kao ono pogledam ju i pitam naj bendovi? ona kaze pa onak rihana,grin dej,bijonsej,sakira,hladno pivo... ja nju pogledam opet cudno i pitam a di ti je tu metal? ona se nasmije i kaze kao pa nemoj me osudivat po izgledu... aj pohvala za grin dej...ali ono cure misle da su ful kul ako se foliraju na nesto...
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitimečet lip 23, 2011 11:22 am

K vragu, i to postoji.
Kad ja zavladam svijetom, toga neće biti.

Karte za Sum 41 - 150 kn, Boogaloo.

I da, još uvijek su mi najdraži bend.

NEMREM VJEROVAT DA SU U HR!!!!!1!!1!
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Sponsored content





Najdraži bend! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Najdraži bend!   Najdraži bend! - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najdraži bend!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Ostalo :: Multimedija-
Forum(o)Bir: