Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Outer space

Go down 
+2
Death Angel
† Moon Child †
6 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 4:07 am

Ovako, ova tema je o putovanjima i pustolovinama kroz svemir. Možete biti s bilo kojeg planeta, pa čak i izmišljenog. Morate se detaljno opisati i NE SMIJETE UPRAVLJATI TUĐIM LIKOVIMA BEZ NJIHOVA DOPUŠTENJA. Ako želite imati moći, samo napišite u opisu. Pišete u trećem licu jednine.

Dakle, ja ću početi prva.

OPIS
Ime: Maiye (Čita se Mej)
Planet: Zemlja
Rasa (iliti boja kože): Žuta (Japanka)
Oči: Plave
Kosa: Crna, s plavim umetcima
Godine: 15
Moć: Telekineza (iako to još nije otkrila), kada je bijesna kosa joj pocrveni i izgleda kao da je od vatre, te ima vatru u očima i mnogo je snažnija.
Detaljniji opis: Naivna, brza, trenira karate i igra na fair play, suosjećajna, znatiželjna.

-----------------------------------------------------------------------------------

Maiye je sjedila na grani drveta, kradući susjedove trešnje. Naiđe na ptičje gnijezdo i nasmiješi se. "Maiye! Jesi završila?" zovnu je brat.
"Još malo!"


Zadnja promjena: † Moon Child †; pet ruj 04, 2009 4:04 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 8:12 am

Opis:

Ime:Lirah
Planet:Rođena (iz) Zemlje (da, baš tako kao sam rekla)
Vrsta: Pola biljka pola čovjek
Oči: Žarko zelene
Kosa: Zelena
Godine:145 zemljaih godina / iliti 15 i pol
Moć: Razgovaranje sa prirodom, preobrazba (u stvari, druga bića, čak i ljude..)
Detaljni opis:Sva osjetila jako dobro razvijena, prilično osjetljiva, rado pomaže u nevolji, istražuje svijet ljudi, a kasnije i svemir..



To podne Bilo je jako vruće, sparno, sunce je jedva provirivalo iza oblaka.
Lirah se, nakon dugog zurenja u nebo, rastegne i skoči na noge.
Ovih se dana osječala prilično usamljeno, a među ljudima se nije htjela pojavljivati jer su joj bili dosadni, a neki čak i bezobrazni.
>Zašto su svi ljudi isti?< ponavljala bi si to pitanje, kao da bi mogla dobiti odgovor. Nažalost, u šumi gdje živi samo je jednom naišla na drugo stvorenje poput je, kad je još bila klinka. Toga se jedva sječa. Sada može razgovarati sa ljudima, kad bi se preobrazila, ali raže joj je uvijek bilo bilje, sumske životinje i morska stvorenja, samo su je oni razumjeli.
Još par minuta ostane tako razmišljati dok ne začuje neke korake, 100 metara udaljene od nje.
Lirah se preobrazi u čovjeka, te polako, ali sigurno počinje hodati prema zvuku. Iza drveta ugleda mladu osobu..


Zadnja promjena: Death Angel; ned lip 28, 2009 12:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 9:31 am

Maiye stavi još nekoliko trešanja u vrećicu i skoči s drveta. Dočekala se na noge, dok je njen brat samo gledao širom otvorenih usta. "Šta je?"
"Supermen!"
"Kaj?"
"Pa skočila si s visine od petnaest i pol metara! I ništa ti nije!"
"Nikada nisi gledao karate-kid, zar ne?"
"Ne."
"Morat ću te jednom prisiliti na to," reče Maiye i pruži mlađem bratu vrećicu. "Odnesi ovo doma mami. Ja ću ostati još malo."
"Susjed će te ubiti kad vidi da mu kradeš trešnje!"
"Samo neka da! On se ionako više ne može popeti na drvo." Maiyein brat otrči kući, a Maiye se taman uhvati za granu, u želji da se popne, kada ugleda djevojku svojih godina, jarko plavih očiju i tamno smeđe kose. "Ajme meni! Herc mi je stao! Mislila sam da si susjed!"
"Ne zezaj. Bježi, susjed danas dolazi u ophod," reče djevojka.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 10:05 am

Lirah odluči ne izaći osobi u susret. Sada joj je ipak bilo do biljaka.
Odkorača dublje u šumu i preobrazi se u svoj normalan look.
Sjedne na livadu i počne razgovarati s jenim prekrasnim cvijetom koji je sjao pored nje.
Kada bi Lirah pred Ljudima počela razgovarati s biljaka, smatrali bi je čudakinjom.
"Ljudi su čudni", žalila bi se cvijetu;"Ne ja. Oni zagađuju prirodu. Sve bacaju u nju. Uopće ih nije briga. A potrebni smo im. Jako potrebni. Kada nas jednog dana nebude... Neće biti ni njih. A pitat će se:´zašto?´"
"Lirah", obratio joj se cvijet;"Imaš čak 15 ljudskih godina. Imala si priliku vidjeti kakvi si ljudi. Važne su im samo stvari. Oni misle da mi nismo živa bića. Ti se možeš preobraziti u čovjeka, ali ne možeš baš ništa učiniti. Ja sam samo mali cvijetak. Ja se ne mogu pomaknuti s ovoga mjesta. Ljudi bi me samo iščupali, i stavili me u vazu, a onda bi živjela još samo neko vrijeme. Kad uvenem, samo bi me bacili kroz prozor."
"Znam ja to, cvjetiću.", okrene se na leđa i nastavi;"Kad bih bar mogli otići negdje.. Negdje daleko.. Na neki drugi planet.. Gdje nas razumiju.. I gdje možda ima još stvorenja poput mene.."
Lirah se ponovo zamisli.
Kasnije Odluči malo otići u grad, pogledati što ljudi rade, što je novo u dućanu, ima li smeća u parku, možda čak i pomoći bakici prehodati cestu..
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 10:20 am

Tog trena, izleti starac, sa štapom u rukama. Digne štap i počne se gegati prema djevojkama. Djevojke su vrisnule i pobijegle preko ograde. "Nećete vi meni krasti trešnje! Znam ja vas!" Maiye i njena prijateljica prasnule su u smijeh i pobijegle. "Trebala bih ići kući, reče Maiye. "U redu. Vidimo se." Rekla je djevojka i nestala u gužvi prometa. Maiye se također uputi kući, hodajući kroz gužvu i buku. 'Ja bih kampirala' pomislila je Maiye. Zašavši u svoj mali kvart, izašla je iz gužve i buke. Ondje su radnici popravljali kuće. Te kuće su bile trule, uništene, izgrizane od zuba vremena. Nitko se do sad nije na njih obazirao, dok se prije nekoliko mjeseci grupi djece nije srušio krov na glavu. Samo je jedno dijete preživjelo. Užasno. Maiye je prolazila ispod krova kuće, koji je bio pomalo naheren, izgledalo je kao da je klizio niz zidove koji su ga pridržavali. Tako je stajao već godinama. I upravo sada, crijepovi su se počeli rušiti. Ravno na Maiye. "MALA!! PAZI, MAKNI SE!" vikali su radnici. Maiye digne pogled. Ugledavši crijepove, vrisne i pogne glavu. Zar je to već kraj? Netko je stavio ruku na njena leđa. "Jesi li dobro?" Pitao je jedan od radnika, drhtureći. "J-ja... Ovaj..." Zbunjeno sam rekla. Crijepova nije bilo. "Što se dogodilo?"
"Crijepovi su se odbili od tebe i pretvorili u prah."
"Molim?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 10:54 am

Lirah je prolazila kroz neku mirnu ulicu. Neke su kuće izgledale napuštene. Ljudi su ih valjda popravljali. Potom čuje neku buku iza jedne od tih napuštenih kuća.
>Hmmm, što se dešava? Ma vjerojatno nije ništa. Tako je, ništa. Samo radnici.<, pomisli, a onda nastavi hodati niz ulicu. Nije bilo puno ljui u toj ulici. Samo je par djece trčkaralo nasred ceste. Dobro da nije bilo autiju ovdje.
"Pazi!"Lirah je čula nekoga kako je brzo trčao prema njoj, ali se nije stigla izmaknuti osobi na putu, te se sudari s nekom osobom.
"Auuuu! Ti pazi!", rekla je Lirah zbunjeno, držeći jednu ruku na galvi. Gadan udarac glavom o galvu..
Osoba je primi za ruku te joj pomogne da se digne.
"Ti... Nnekako si mi poznat", rekla je kad je ugledala osobu.
"Oprosti. Rekao sam ti da paziš. Stvarno sam se žurio...", bio je to dječak, negdje oko 16 godina,kratke kose boje meda, jako svijetle puti i prekrasnih zelenih očiju, slične kao Lirine.
"Vidim.. Što će ti cigle?", pogleda u 2 ciggle koje je nosio u ruci.
"To je za.. Baš niš ništa! A sad moram ići. Bok!", ponovo je nekud otrčao.
>Kao da sam ga već vidjela negdje..<
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:21 am

"Neki se klinac igrao gore s crijepovima!" rekao je jedan od radnika na krovu.
"Jesi li dobro? sigurno nisi osjetila ništa?" rekao je drugi radnik, pruživši joj čašu vode.
"Sigurno," rekla je Maiye, prihvativši čašu vode. Maiye popije vodu te se smiri. "Kažete, odbile su se od mene i pretvorile u prah?"
"Da. Kao da se oko tebe stvorio nekakav štit... Ne znam, mislim da je to od sunca... Odi kući," reče jedan od radnika. "I budi opreznija."
"Hoću." Krenula sam kući. 'Koji je to bio klinac, zaboga? Da ga sada uhvatim, razbila bih mu nos!' mislila je Maiye. Prošla je kraj djevojke zelene kose. Nasmijala se sebi u bradu. 'Farba...' pomisli i nastavi hodati.
(za sljedeće se ispričavam, nije moglo bez toga)
Odjednom, djevojka je zaustavi.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:29 am

"Ovaj... Bok... Čula sam nešto... iza one kuće koje si izlazila... Jesu li crijepovi pali na tebe? J-jesi li dobro?
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:30 am

Djevojka kao da je bila uzbuđena. "Jesam... Malo sam uzdrmana... Ali dobro mi je... Reci mi, ti si nova tu u gradu?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:33 am

"Joj, dobro da ti se nešto nije desilo.. Ne izgledaš ozljeđeno. Ne, nisam nova, samo ne izlazim baš po gradu."Lirah se djevojka činila drugačije od ostalih ljudi.
"Ovaj.. Ja sam Lirah. Ti si...?"
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 11:35 am

"Moje ime je Maiye," reče Maiye i rukuje se s Lirah. "Morala bih ići kući. Možemo se sutra ujutro ovdje ponovo naći," rekla je Maiye i nasmiješila se. "Vidimo se!"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened lip 28, 2009 12:09 pm

"U redu... Vidimo se.", pozdravi Maiye , te nastavi hodati niz ulicu, dok ne uđe u grad. Bila je gužva, sve je bilo puno smrada od auti. Lirah se počela gušiti. Polako je hodala do gradskog parka gdje bi mogla odahnuti.
Odjednom osjeti da ju je netko primio za ruku. Lirah digne glavu.
"Opet ti?!", ugledala je onog dječaka s kojim se sudarila, te kojeg je vidjela u šumi.
"Pomoći ću ti se makeš s ovog smrada. Dužan sam ti..."
"Valjda.. (kašlje) Kako se zoveš?"
"Ja sam Aquil. Ti si Lirah zar ne?"
"Da. Kako znaš moje ime(kašlje)?", taman su došli do parka.
"Evo. Sjedi malo. Ja moram ići. Viimo se."
"Čekaj!", kad je viknula već je bilo prekasno, otišao je.
Lirah je još neko vrijeme sjedila u parku gledajući dvoje ljudi kako se grle i par djece u pješćaniku.
"Bok", čuje poznat ženski glas.
"Bok. Kako ti da si ovdje?", bila je to Lirina prijateljica iz razreda. Slatka plauša za kojom bi se okretali svi dečki. Lirah se čudila kako se Tinna može družiti s njom, a ne s ostalim curama poput Tinne. Takve osobe su obično bile bahate, ali Tinna nije bila jedna od njih.
"Šećem uokolo. Vidla sam te s nekim dečkom pa sam se pitala..."
"Tek sam ga upoznala. Sudarila sam se s njim u jednoj ulici, pa mi je pomagao da dođem do parka. Ovaj mi smog jako smeta.."
"Hahah, u redu. Ideš li do Malla(dućan)?"
Lirah je samo kimula glavom.
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimeuto lip 30, 2009 5:49 am

Maiye je stajala na balkonu, odjevena u pidžamu, gledajući noćno nebo posuto zvijezdama. Mjesečina je obasjavala njeno lice. Jedna zvijezda padalica spustila se niz nebo. 'Mogla bih ovako satima,' pomislila je Maiye. Pojavila se još jedna zvijezda padalica, crvene boje. Maiye pogleda prema zvijezdi. 'Crvena... Da nije avion ili nešto? Ali prebrzo je sletjelo...' Odjednom, nebo je postalo crno, a mjesec se obojao krvavo crvenom bojom. Maiye zadrhta. Što se događa? Nešto je prekrilo mjesec i Maiye se našla u potpunom mraku. "Što se događa?" pitala je glasno. Maiye zatvori oči. Osjećala je nečiji dodir na rukama. Naglo otvori oči. Nebo je bilo normalno, kao i prije, posuto zvijezdama, s okrunjenim mjesecom. 'Što je to bilo?' pitala se. Maiye se vratila u svoju sobu. Pala je preko kutije za knjige, bacivši pogled prema vratima. Ondje je stajala pogrbljena spodoba, u sjeni. Spodoba se okrene prema Maiye te krene prijetećim korakom. Maiye vrisne, a istog trena, spodoba nestane. "Što...?" Snažan udarac po Maiyinoj glavi, te ona pade u nesvijest.

-------------------------------------------------------------------------

Molim nekoga da se sada ubaci... U suprotnom, štrajkam Very Happy
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
xFeuxxie

xFeuxxie


Broj postova : 138
Points : 152
Reputation : 0
Join date : 01.07.2009
Age : 27
Lokacija : Ispod tvoeg kreveta ^^

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimesri srp 01, 2009 8:17 am

OPIS
Ime: Erain (erajn)
Planet: Venera
Rasa (iliti boja kože): Mulatkinja
Oči: bistro zelene
Kosa: Smeđa s plavim donjim pramenovima
Godine: 13
Moć: Nevidljivost,čitanje misli
Detaljniji opis: Brza.Spretna.nepredvidljiva.znatizeljna.U nekim trenutcima radi nešto čega nije ni svjesna
______________
Gledajući onesvješćenu osobu,zapituje sama sebe : Što sam učinila?Tko je ovo?Što ako sam je ubila?
Uhvatila se za glavu i zapitkivala cijelo vrijeme što se događa cijelo vrijeme njoj..
[Vrh] Go down
http://xalwaysfeeling.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 03, 2009 10:39 am

Maiye naglo otvori oči. Ležala je u svom krevetu. Bilo je rano jutro. Maiye ustane i uhvati se za glavu. "Ahhh... Što se dogodilo noćas? Netko me udario i..." Maiye pred sobom ugleda mulatkinju smeđe kose s izbjeljenim vrhovima. "AAAAAH!!! Tko si ti? Što radiš ovdje?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
xFeuxxie

xFeuxxie


Broj postova : 138
Points : 152
Reputation : 0
Join date : 01.07.2009
Age : 27
Lokacija : Ispod tvoeg kreveta ^^

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimesub srp 04, 2009 11:39 am

Prestraseno gleda osobu koja lezi i kaze -Ne znam..iskreno ne znam..Ne znam ni tko si ti..
Zacudeno sjedne na pod i gleda u pod.
[Vrh] Go down
http://xalwaysfeeling.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimened srp 05, 2009 1:50 pm

Maiye ustane iz kreveta i sjedne kraj djevojke. "Ovaj, oprosti... Moja je reakcija bila preburna..." Zašutila je na neko vrijeme.
"Paaaa... Kako ne znaš tko si? Mislim, trebala bi to znati, ovaj... Kako se zoveš uopće?"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 7:26 am

Ime:Arlene
Planet:Sunce
Rasa:rodjena iz zrake Sunca
Boja ociju:cokoladno smedja
Boja kose:plavo smedja,plava prevladava
Godine:12
Moci:predvidjanje dogadjaja,gledanje na daljinu i putovanje brzinom svjetlosti
Detaljni opis:saljiva,sarkasticna,brzo se naljuti,lako zaljubljiva ~jel ja to sbe opisujem,ili?~

Odjednom zacuju jak udarac pogledaju kroz prozor,na podu se previjala cudna svjetlost.
-Krasno,a lijepo sam si rekla da ostanem u krevetu,znala sam da ce me opet poslati u neko drugo vrijeme....mrzim ga....
Moram na odvikavanje od tih kolacica.....
Hmmm,nadam se da me nece opet napasti zmaj ili div,zadnji put me skoro ubio.No bolje da nadjem nekog i pitam koja je godina...
*Pretvori se u malo svjetlosnu kuglicu i ode*


Zadnja promjena: Chewin Gummy; uto pro 08, 2009 5:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 8:12 am

Tinna je Lirah stvarno "izmučila". Tinna je bila luda za šopingom. Često je Lirah voljela vuči po gradu (tj kad god ju je srela, Lirah je često bila u šumi)
Lirah u tim swim svjetlečim stvrarčicama i šarenilima nije vidjela nikakvu shvrhu, ali Tini je to mogla oprostiti jer joj je to bila skoro jedina izražena mana.
"Ajme Lirah! Ove crne štikle su baš lijepe! što kažeš? Lirah? Lirah-", Lirah je zujala po dućanu 5 metara od Tinne.
Taman kad je Tinna krenula prema Lirah kad se začuo pucanj. Stakleni strop Malla se rasprsnuo po podu.
Mall je bio ogroman, imao je 3 kata i jedan veliki balkon na 3 katu.
"Stoj, pljačka!" Čulo se u jednom od onih dućana na 3. katu.
*Koji bi idiot išao po danu pljačkati owako veliki šop cnetar?*, pitala se Lirah i krenula prema zvuku pucnja. 1 lopov je bio u dućanu, 2 vani stražario. 1. je počeo trčati van.. na prvi pogled se činilo da nije ništa uzeo. Plačkaši su počeli trčat prema balkonu. irah potajno kree za njima, pretvorivši su u malenu biljčicu, da je nitko ne skuži. pljačkaši su se spremali skočiti s balkoa (što je Lirah jako zbunjivalo), ali se sjetila da je korov rasos s ruba balkoa pa je šaptom "rekla" da ih drži. Tako su 10-ak minuta visjeli dok nije došla policija.
"Ajme Lirah, pucanj me zbunio i nisam vidla dje.. Si ti bila do sad??", zbunjeno će Tinna.
"Ali ja sam tebe vidla. I to je nešto.. idemo kući."
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 8:20 am

Tjekom cijele strke nitko nije primjetio malenu svjetlost koje se ljudima motala oko ruku.
-Kvrapcu,kakvi su ovi ljudi,zar u ovo vrijeme nitko ne nosi satove ili tako nesto.
Odleprsala je do plavokose djevojke koja je drzala novi modni katalog u ruci,pisalo je 10. srpanj 2009.
-Huh,dobro je nisam otisla daleko.
Odletila je kroz ono staklo koje je do malo prije bilo citavo.Primjeti biljcicu koja je drzala pljackasa.Shvatila je da to nije obicna biljcica koje se tu slucajno nasla,htjela ju je pozdraviti,ali odala bi se
-Bolje da potrazim skroviste,mislim da ce kisiti.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 8:59 am

Lirah je u povratku razmišljala o onom neobičnom svjetlu što se motalo po Mallu za vrijeme pljačke. *Možda je to osoba slična kao ja? Ako uopče je osoba.. Ma ne, opet gluparam.*. Nije ni primijetila da su došle do Tinnine kuće te da ju je ona pozdravila.
"Lirah?? Ajme opet zujiš! Što ti je danas? Aaaa znam jaaa... Tebe muči onaj tip s kojim sam te vidla... C-c-c-c-c...", Lirah se konačo trgne.
"Što? Ma neee. Ne "muči" me on. Razmišljam o onoj pljački i.."
"Jooj. Čudno je kako su oni zapeli za onaj korov... Kako su samo uspjeli..? Ma nema veze, glavno da su uhvaćeni. Ajde bok. E i
drugi put kad te nađem s onim tipom upoznat ćeš me oke?", Lirah nije odgovorila. Samo joj je mahnula rukom i otišla prema šumi.
Hadajući kroz šumu gledala je u nebo. Čula je neko šuškanje.
"T-tko je to? Ima li tamo koga?", okrenula se prema izvoru šuštanja. Ugledala je neko maleno svjetlo koje se ubrzo preobrazilo u neobičan ali prekrasan svjetleći lik--Malo niže rase, prekrasne kose gotovo boje meda i svijtle puti.
"Hej.. Tko si ti? Ti nisi običan čovjek..", obratila se osobi.
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:05 am

-Kak' si samo skuzila-odgovori joj Arlene dolazeci joj blize
-Bok,ja sam Arlene,ti? Ok kakve moci ti imas,nadam se da te nisam prepala,i moj prijatelj me zapravo ''doveo ovdje....malo je glupav
-Bojim se da ce kisa,znas li neko mjesto gdje se mogu sakriti?
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:14 am

"Kako znaš da li ja imam? Ali imam. Ja sam ustvari biljka.. Mogu ti swe objasniti. Prijatelj? Nisi sama? Ja jesam.. Zapravo ja sam jednio ovakvo stvorenje, barem na Zemlji. Pričati mogu sa biljkama, one me jedine razumiju. Od kud si? Moj dom cijela je šuma ali ima neko veliko stablo gdje te mogu skriti za vrijeme kiše.", Lirah je bila presretna kad je upoznala još jednu osobu poput nje. Više nije sama..
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:17 am

-Wow,hvala,ja sam zapravo sa Sunca,zvijezde u ovom sustavu....samo sam tamo imala prijatelja,on nije dosao samnom, poslao me ovamo iz ljutnje,slicno kao da me iseloi iz stana,samo bez kofera.....idem potraziti to drva,velika hvala!
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Death Angel

Death Angel


Broj postova : 166
Points : 187
Reputation : 0
Join date : 26.06.2009
Age : 29
Lokacija : Everywhere.. I´m even watching u right now.

Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitimepet srp 10, 2009 9:22 am

"Nema problema. Joj, nisam se predstavila. Ja sam Lirah. Ako ti ne smeta pošla bih s tobom. Ionako nemam što raditi. Zašto se ljutio? Nadam se da te ne gnjavim svojom znatiželjom."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Outer space Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Outer space
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Igre :: Roleplay-
Forum(o)Bir: