Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Outer space

Go down 
+2
Death Angel
† Moon Child †
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepet kol 21, 2009 7:09 am

-Pitam se ko je ona,na tren mi se cini kao da ju poznajem duuugo vremena,a na tren da ju vidim prvi put.
Sa Sunca i Mjeseca nije to znam,a sa Zemlje.....Sumnjam.Jedva je cekam upoznati.I nakon svega toga vratiti se na Sunce.
*uzdahne zatvori oci i legne se na pod*
Cula je buku i vrisku te se digla sva prasnjava.Oko nje su zurile majke s djecom i ocevi s puskama.Djeca su nosila medvjedice.Nebo je bilo sivo-crno.Bio je rat.Zemlja je podrhtavala.Zgrade koje su prezivjele veci dio rata,sad su se rusile pod neumornim tlom.Uoci zakopane ljude ispod rusevina kuca.Pridje im ali bili su hladni.Nebom su letjeli avioni i NLO-i.Znala je da Oni imaju veze s tim.Vidjela je puno ljudi s mocima poput njezinih.Ratovali su i padali,branili su tuđi dom.Neumornom snagom.Na tisucama lica vidjela se tuga,ljutnja i zeđ za slobodom.No nisu pustali puske iz ruku.Potrci prema jednog grupi ljudi,te se sakrije.Vidjela je Maiye, sebe i Tapiona kako gledaju prema nebu i razgovaraju se.Prema njima krene visoko i mrsavo bice sa crnim,ispunjenim ocima.Oni ga sprijece da prodje dalje.Te pocnu komunicirati mislima.Okrene se i uhvati jedno djete za ruku.Djevojcica je pocela brzo i nerazumno govoriti.Nije to bio ljudski jezik.Vidjela je njezine cudne oci i krvave zube.Odvela ju je u zgradu i ostavila ju ondje.Trenutak nakon ona se probudi na podu pored Maiye i djevojke.Te kaze:
-Crno im se pise.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimesub kol 22, 2009 12:23 am

(ok,ne kužim ovaj post u potpunosti al valda ću skužit s vremenom xD)

nakon nekog vremena se probudi i razgorači svoje crne oči... Razgleda oko sebe i zapita se u mislima pokušavajući da ostali ne čuju... 'ovo mi je mjesto poznato,ovi su mi ljudi poznati,ali odakle?' svi su se okrenuli prema tom 'freaky' stvorenju,čujući što je "rekla"... Gleda u oči poznatih neznanaca pokušavajući se sjetiti,ali ne može... čuje im misli,a misli se samo ponavljaju... 'može li nam pomoći?''hoće li nam pomoći' 'tko je ona?' 'zašto je ovdje?' 'zašto smo joj poznati...?'.... na te misli odgovori svojima:'ja sam Freak,nije mi to pravo ime,samo nadimak,jer neznam koje je moje pravo ime,a da saznam,morala bi sudjelovaati u...previše sam rekla... Došla sam ovdje jer mi je dosta venere...sve tako tmurno i nejasno...svi s za svađu,rat..eto....ima još pitanja s kojima me želite gnjavit ili sam slobodna da hodam dalje??' shvaćajući da su joj oni pomogli razmisli i kaže:'hvala na pomoći,ta je pomoć bila dovoljna...više mi ne treba...jedino čujem da vama treba,i recite mi...šta da mogu produžit...?'
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimesub kol 22, 2009 10:47 am

S obzirom da se naglo uspravila, Maiye se trznula. Pogledala je djevojčine crne oči s križem u sredini. "Ovo je zastrašujuće..." reče Maiye samoj sebi... Djevojka je govorila bez da je otvara usta. 'Prestravljena sam,' pomisli Maiye.
"Hah.... Ako želiš dalje, samo idi... Naše nevolje te se ne bi trebale ticati," rekla je Maiye. No, djevojka je zahtijevala da joj kažu. "No dobro. Negdje u Zemlji skriveno je zlo iz kojeg crpi energiju da bi živjela, a mi moramo naći to zlo i uništiti ga, te ga zamijeniti s nečim drugim... U suprotnom, cijeli će svemir biti uništen! Drugi svemirci već napadaju Zemlju, a nismo ni našli izvor!" Maiye je rekla, a čim je završila, zemlja se zatresla. "Što se događa?"
Divovski zemljani krakovi ušli su kroz prozor, izvukli djevojke van te smlavili kuću u kojoj je bila Maiyena obitelj. "MAMA!!! TATA!!!! NEEE!!!" Tapion je zgrabio Maiye. "Maiye, smiri se! Na sigurnom su!" Maiye se smirila.
"Što se događa?"
"Ovo će se sada često događati. Zemlja će napadati samu sebe. Postaje živa i još gore, postaje zla. Maiye, morat ćeš učiniti nešto, i to brzo! Nema smisla više proučavati povijest, morat ćemo pretražiti svaku rupu, svaku neravninu na Zemlji i to brzo!"
"Ali odakle da počnemo?"
"Ne znam. Ti odluči."
Maiye je zašutila. Što sada? "Počnimo odavde." Obratila se djevojci. "Freak, ako hoćeš, možeš otići i putovati svemirom. Nisi nam dužna pomoći. Odluči sama. Mi moramo..." Maiye je ostala bez svijesti.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimened kol 23, 2009 4:25 am

-Znala sam.To je to.To ce biti vatrene kugle,a ne bombardiranje! Eureka! *vrisnula je*
-Nostradamus skuzila sam te! Postoji jedno njegovo prorocanstvo koje glasi ovako:
Pokraj Mirande,Ajiksa i Lestura,
Mocna ce vatra padati tri noci
Događaj potom,lijep kao cudesna bura
A zatim potres ce doci.

-Zar ne razumijete? Maiye,ja i netko na L imat ce veze s nekim cudnim i nadnaravnim događajem.Mocna vatra bit ce kamenje koje ce zemlja iz vulkana izbacivati,a potresi događat ce se kao u mojem putovanju u buducnost.Ha,znala sam!



p.s. prorocanstvo takvo je fakat napisano.Nisam ga ja izmislila.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimened kol 23, 2009 6:05 am

nije mi drago,pomoći ću,treba vam pomoć,a treba i meni pomoć kako se izvući iz ove rupčage! Idemo sada pomoći komu god možemo pomoći i bježati kamo god možemo pobjeći! Moja pomoć vam je potrebna,i nema druge... Ali na putu ka spašavanju svijeta ću smiliti što ćete mi dugovati za ovo!
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 4:36 am

-Mislim da bi prvo trebali spaiti djecu.Na Mjesecu ce biti sigurni,no tamo nema zraka.Moram kontaktirati mamu na Mjesec,da pocnu raditi jezera,samo Zemlja ce biti pogodjena nestasicom vode i to bi trajalo mjesecima.Na Sunce ih nemrem poslat.Negdje djecu treba odvesti.Ona su buducnost ovog svijeta.A ja cu debe zauzvrat ''odbaciti'' do Neptuna slican je Veneri.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:08 am

jasno... možemo ih sve smjestiti na pluton...mada nije planet,najsigurniji je,no ujedno i najhladniji... možda bi trebali sada početi tragati za paralelnim svemirom... znam osobu koja nas može uputiti kao i gdje do njega....ali je to obećao reći nikome... da se može doći do informacija samo-ratom...nisam duže vrijeme s njim u kontaktu... Otkako me hladnokrvno odbacio mada sam mu pružila sve...i ljubav i dom i pomoć i sve... morala bi se vratiti na veneru da vidim kako mogu sve dobiti informacije i probati saznati sve zašto me odbacio...sve moram saznati... Zna li iko kako doći express do venere? ja ću prošuljat kroz uske ulice venere i doći do njega... da mu pogledam u hladne oči i pokušam čuti što misli...iako mi to prije nije uspjevalo...ako želi iko može poći samnom do venere...ali samo jedna osoba... jedna osoba koja ne želi razgledavat koja samo želi pomoći... dobrovoljci? ili inženjeri za pravljenje neke leteće stvarčice do venere?
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:13 am

-M a cemu NLO-i i to? Ja te odvedem dok si okom trepnula!Mogu putovati brzinom svjetlosti.....Hajde ja idem s tobom.
*woosh*
-Ah,Venera.Hjde ja idem gledati sunce a ti potrazi njega nadjemo se ovdje.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:31 am

sretno ti bilo....svemir je okrutan... a idem ga sada naći...pozdrav *utekoh bez daljnjih riječi(misli)*
*šuljam se kroz mračne ulice,pune mržnje... prilazim jednoj poznatoj ulici...MOJOJ ulici... prilazim poznatom domu....MOM domu... gledam poznato ljubičasto svijetlo u sobi...MOJE svijetlo....MOJA soba... bez jačih zvukova mičem ciglu kod koje je bio ključ za svaki slučaj...još je uvijek bio tu... otključavam vrata-otključana su... okrećem kvaku uz škripanje-još ih nisam podmazala-ali nije ni on... otvarajući vrata snažna ruka poznate tamne boje me uhvati i privuće k sebi... TO je on... TO je on... TO je Greevan... privuće me k sebi...očekujući snažan udarac ili šamar zažmirim i ispustim jecaj...no osjetila sam snažan zagrljaj..i tople crne suze na meni...i meni teku sada...crne suze se čuju svakim udarcem o pod... zašto plačem? Zašto plače? zašto me zagrlio umjesto da me odgurnio? odmakla sam se...pgledala mu u oči bijele boje...sa crnim križem... njegova plava kosa sa smečkastim pramenovima je narasla za centimetar... Ljep je...ljep je kao i inače...pogleda me i kaže 'očekivao sam te...ali nisam dozivao'... pogledam ga,nasmješim se i kažem mu da pođe samnom do dnevnog boravka... sjeli smo spojeni jedno za drugo... govori mi da me voli... Zašto? odbacio me i onda me voli? odgovorim mu bezobrazno 'smrade jedan odbaciš me a sad me voliš! gade! što ćeš mi još reć?!' šutio je priznavajući pogrešku... rekao je ' neću ništa reći..zato što djela govore više od riječi' uhvati me za glavu i priđe te poljubi... odmakli smo se... rekao je da ostanem...da zanemarim sve kojima sam htjela pomoć da mu se vratim,a ja mu dam usputni šamar...=) nasmijao se... i rekao da zna što želim..i da će mi pomoć...pod jednim uvjetom... 'voli me,nemoj me napustiti kao što sam ja tebe nakon ovoga...poljubi me sada... poljubi kao i prije...voli me...voli me kao što ja volim tebe...voli me...' nisam znala što odgovoriti... volim ga... mogu mu sve obećati...ali ostala sam bez riječi... tiho projecam kroz ponovne crne suze... volim te...voljet ću...ljubit ću te...ljubi me... ali pomozi mi..ne želim ih iznevjeriti... Ali daj mi informacije bez rata...samo ću ja znati..ja i ti... obećaj...' odgovrio je...pristao...ali onda me poljupcima odvukao u sobu ljubičastog svjetla...ugasio ga je...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 5:46 am

Gledajuc u Sunce razmisljala sam o malom Kevinu,kako mu je i da li je udomljen.Mozda bih i ja trebala poci na Sunce i ispricati se svojem pijatelju.*Da,to je to.Otidje na Sunce* Pred njegovom kucom sve je isto,iznutra se cujem smijeh i pricanje.Cula je i njegov smjeh.Zaboli ju u grudima.Udje poput zrake sunca.Svi se okrenu prema njoj.Klekne pred njega,koji je zacudjeno sjedio na fotelji.Pogleda ga prestraseno.Digne ju i zagrli,ali ne kao nekada.Njezina najbolja prijateljica Nicky ju pogleda i pita:
-Arlene,si dobro?
Vidjela je prsten na njezinom prstu i pitala je:
-Udala si se? S kim?
-Pa *pogleda prema svom decku,muzu*...znas..
-U suprotoj fotelji sjedila je njezina velika protivnica Kira.Prostrjeli ju pogledom.Stavi ruke na lice misleci kako je njezin prijatelj u rukama protivnice.
-Jos te nisam pobjedila Arlene,ali budem i to uskoro.
-Ne..zajeca..
Primi ga za ruku i odvede u svoju staru sobu.I kaze
-Sada sam tu.I trebam te.No Zemlja me vise treba.Moram joj pomoci.
Svi dodju u sobu.
-No Arlene? Neces mu reci bita ju njezina najbolja prijateljica?
-Reci mi sto?
-Ovaj..reci....da....
-Pa zar si slijep?Ona tebe voli!
-Nicky!
-No nas troje sad idemo,a vi nesto...hmm...popricajte..
-Volis me?
-Ne....Samo mi se svidjas....Nicky pretjeruje.Ja idem.
Ipak s velikim strahom i napetoscu poljubi ga i nestane u trenu.Nasla se u onoj ulicici na veneri.
-Sad ce ona samo sto nije.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 6:50 am

pogledala je u sat...kasno je...ali htjela bi se još zadržati..neće...*morali bi krenuti greevan... prijateljica me čeka... požurimo* zagrlio me i još jednom filmski poljubio dugo...činilo se 4 minute... Krenuli su... Morali su se šuljati radi freaka... šutili su... došli do početnog mjesta... vidjela sam poznato lice... tiho smo potrčali... 'gdje ste do sada???' upiala je... oni su se pogledali i stavili prst na usta-znak da bude tiho... kretali su se velikom brzinom...brzinom sunčane svjetlosti... kada su stigli vidjeli su poznata lica u tuzi i iščekivanju... Predstavila sam greevana... kulirao je i gledao ljude u oči dok su i oni mene i njega ponovnim zbunjenim pogledom gledali u oči... čudno sam se osječala....gotovo neprihvačeno.... vratila sam si osmjeh na usta i rekla 'evo nas!' ljudi su me čudno gledali..i shvatila sam zašto...pred njima sam se prvi puta nasmješila... pa sam prasnila u smjeh pa su me gledali ko nekog tamo freaka...zapravo-ja sam to i bila... 'ajmo ljudi-moramo spasiti svemir-jeste za?'

*e da,koristite se greevanom...dala sam mu ime mješajući green day i nirvane xD dakle koristite slobodno ga...*
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 6:57 am

-Tako je,zemlja ceka treba nas!Lijep je osjecaj kad te netko treba zar ne?
Opipa nesto u djepu traperica.Ogrlica koju je obozavala.Stavi ju ponovno,pogleda prema Suncu i namigne.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 7:10 am

pogledam arlene pomalo čudno...namiguje suncu... čak ni ja nsiam namigivala veneri... ali dobro... nastavi i povuće greevana za sobom u kuću...morali su pričati o paralelnom svemiru... 'pričaj' rekla sam...one me pogledao čudno i odgovori 'pa...otkako si ošla poskupio je paukov otrov...osim toga se nije ništa mjenjalo...' ona ga lupi po zatiljku i tiše kaže 'kako doći i uću u paralelni svemir???' on napravi facu kojom mi je dao do znanja da je shvatio što sam htjela i reć i da priznaje zbunjenost... dao mi je prsten,a ja na to kažem 'jesi normalan!!!??? neću se sad udat za tebe!' onda on mene udari po zatiljku i kaže da sjednem..ja sam posjela... i rekao je 'uz ovaj prsten-koji nije zaručnički-je ključ do paralelnog svemira...imaju dva... i venerino poglavarstvo mi je reklo da ga dam samo onome kome mogu zbilja vjerovati... ja ga dajem tebi...iznevjeriš me...morat će ubiti-ali prije toga izmučiti-i tebe a i mene... evo ti i molitva... sada...odemo do djela gdje se treba nalaziti paralelni svemir i prsten pustiš da se mota oko nula gravitacije...neka lebdi... i onda izvadi ovak papir i glasno čitaj...to mogu napraviti samo dvije osobe čistog srca i zajedno napraviti... molitvu sam prepisao sam za tu osobu kojoj mogu vjerovati... ni riječi... ako saznaš da je neko prisluškivao moraš mi obtćati da ćeš ga UBITI...' obećah iako znam da nikada to nebi mogla napraviti... izašli smo van i rekli smo da možemo poći na put oko svijeta da upozorimo ljude na opasnost koja ih vreba... neki će htjeti ostati i umrijeti ovdje...ali djecu i ljude od 20 do 30 moramo povesti... oni su budućnost...ako umre neko od nas na putu do spasa moramo se zakleti na to da ne tugujemo za njima,da ih moramo zaboravit dok ne obavimo spas...jer će nas to samo usporavat... idemo prvo upozoriti afriku...tamo je najveća populacija... krenimo što prije...osjetim zlo kako se bliži...kako nam je za petama...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 7:26 am

-AAAAA! *zavristi pogleda u Suncevom pravcu*.Gledajte, na Suncu se pojavila mrlja,to znaci da Zemlji nesto prijeti.
Brzo idemo u Afriku.Spremni? *woosh*
-Uff,nekaj je ovdje gadno crklo,nekaj smrdi. Pogleda prema dolje i shvati da stoji pored uginule krave.
-No krasno.U redu vi skupljajte djecu i majke a ja cu upozoriti njihovu vladu. *nestane*
No na njezino cudjenje pojavila se u nekoj kuci.Krene prema van,ali propadne.
-Au.Gdje sam ja to? Vani je bilo hladno,nedavno je padala kisa.Cesta je bila puna trupala,ali ne samo ljudskih.
-Ima li koga?! *visne* No nitko se nije odazvao.Sunce je sve vise slabilo.
-Ne,ne,ne! Sta da radim,mi nismo uspjeli u spasavanju svijeta. Legne se na cestu.Iznad nje je sada potpuni mrak,Sunca vise nema.
-To je to. kaze i pretvori se u pepeo
-Hh! *Opipala se* Hah,ziva sam.
Sjedila je na nekom malom i uskom krevetu.Krenula je naprijed i shvatila je da je u celiji.
-Upomoc! vristala je i zabijala se o zid.Napokon ga je svojom toplinom otopila.Do nje su dodrcali znanstvenici i lijecnici u kutama.
-Sto ja radim ovdje? bolje je pogledala oko sebe i shvatila da nije u Africi,nego u Americi.
-Jel ja vama zgledam ko pokusni kunic? Pustite me da zivim. Pokusala je nestati,no vise nije imala energije.
Odveli su je do nove celije.Sjela je na pod i zaplakala.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimepon kol 31, 2009 7:45 am

došli su negdje nalik ameriku... kad nju i greevana uhvate i stave u čeliju... ugledali su arlene 'što ti radiš ovdje?' oni su se začudili 'pa onda arelne upita ' a što vi radite ovdje?' ispitivali su nas...snimali... svašta...Misle da smo čudovišta! Ali znam kako pobjeći... približite se... mogu upravljati stvarima (dont vori piše mi to u opisu =) budete stalno iza mene *prokrcka sve prste,prokrcka vrat trepne i oči joj postanu crvene... čudnim pokretima poput dirigiranja je micala šipke,odgurivala ljude,i uzela si krafnu... čula je arlene kako misli...bila je uplašena ali začuđena i zadovoljna... uzela sam jednu neonsku lampu i dodala arlene 'evo ti! Sunce se zamračilo-ovako ćeš preživjeti!' ugledala sam reporterku i kamermana,dovukla sam si kameru i mikrofon...' ljudi ovo nije šala-ovo nisu leće ovo jesu čudaci iza mene a i ja sam jedan...zlo se sprema i kažem vam sada-svi roditelji-povedite svoje djecu do nas-bliži se katastrofa,cijeli svemir će biti uništen,zemlja je prva na redu-odves ćemo vas koji želite živit u paralelni svijet-tamo je za sada najsigurnije...ak mi ne vjerujete-crknite-ako da-doći će te... ali da vam dokažem da govori istinu-da znate da smo sa drugih planeta-prizvat ću duha-svoju majku...vidljiva je...' počinjem raditi nešto čudno... iz mene izlazi nešto bijelo-velikom brzinom poleti i na tlo padne žena slična mom izgledu...žena ustane i zagrli me 'mama!' onda na to 'ljube moja!' i onda ja na to 'e da,hvala što si me tako ljepo iznevjerila, a sad možeš nastavit gorit u paklu...bok!' žena zaplače i ponovno odleti gore... vidila sam kako me prijatelji čudno gledaju 'što je? ajd bježmo...'
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 2:22 am

Trceci pored ljudi,Arlin se nabelji kameri i pocne mahati znansvenicima poput manekenki.
-Ha,pobjegli smo vam,a vi tu nista nemozete.Ali cekaj. *zaustavi ih* Ti si kameri govorila po hrvatski a mi smo u Americi,mislim da nas nisu razumjeli.No,nema veze ve ce odgonetnuti.A sad bjezmooooo!
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:20 am

eto...translator će zaradit...a usput,ovo će bit na svim vijestima...tako da će se moć prevodit... Nadam se da neće poslat trupe na nas... nismo im rekli lokaciju! BRzo im javi...odi pred kamere i reci im...ja idem dalje na ostale kamere... Svi neka odu na neku kameru...i pričajte na engloskom..,.nemojte naravit glupost kao ja...=) idemo... people... we gotta save the universe... Parents get your children to us...and you go 2... If you don't believe us-die in great pain... If you do come whit us... if don't believe us go watch CNN they got everything on tape... yes-im a freak but yes im telling the truth... idemo dalje... *obiđem tako jedno 10-ak kamera i nađem se sa ostalom ekipou nekoj uličici* eto...obavijestii smo svijet...jedna kamera jedan svijet...puno kamera cijeli svijet na više programa...tj. na svim programima...bit će čak i na baby-tv-u... lol! iđemo u hrvatsku...tamo će svi koji vjeruju doći... Mislim da smo spremni-spasiti svemir
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:23 am

-Ok,vi idite u hrvatsku ja cu se pobrinuti da spasimo neke poznate osobe,mislim, mesica nemorate spasavat,ni onu kaj radi krumpir salatu.Samo mi nabroji koga da spasim od slavnih i pljizzz zgodnih.....


__________
heh,lol
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:27 am

*hehehe...dorro...dorro...ja biram =)*
johnny depp(obavezno)
green day(sve),metallica,paramore,u2,iskpopaj kurta cobaina pa da ga možemo stavit na neko drugo mjesto =) pa bi ja voljela da još spasiš led zeppelin (one koji su živi,plant page i basistu sam zaboravila ime..ajmeeee...sjetite me...joooj...) al osobito planta jer ima pre dobru kosu i tjelo =) dalje tvoj izbor...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:31 am

-Ovo obavezno mi se,hmmm svidja.A za ostalo dogovoreno.Ja njih pokupim,dovedem u Hrvatsku, a kaj s djecom i zenama?!
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:32 am

zastraši ih nečim...reci im da ćeš ih izubijat ak ne dođu svi...može?
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:43 am

-Ok,bacam se na posel! *woosh*
-Ah,ovo ce biti malo tezi pos'o.U svakom slucaju secer cu pokupit na kraju............
-Da vidimo,green day? imam,metallica,paramore? imam,u2? imam kurta cobaina? imam.I sve ostalo.Sad po Jima Davisa,Billie Piper,Nicka Karshowa.Njih imam.Pa da i Jerry Bruckheimer,obavezno....
-Guys,guys it's ok.We will come there soon.Hmm,secer na kraju.Nista ekipica.Greva.
-Ok, sad kad smo svi tu odrzat cu govor.
Khm...
-Now we are going to Croatia,then to parallelic space!You will survive!Ready? Let's go!
________
Pri nami.

-Ok imam ih sve uglavnom su zivi.....Heh ova dva nepoznata lika su ti Jim Davis i Nick Karshow.....pisac stripa i pjevac osamdesetih.....Smo spremni?
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 3:47 am

ok...di je sad ona...nadam se da je pokupila deppa... neda će greevan bit ljubomoran... mislim da bi mogli krenuti bez nje...zna ona di smo... pa...pokrenimo!
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:34 am

Nasli smo se na planetu nalik Zemlji.
-Heh,tu smo. *otepe prasinu s ruku*
-Da,da fino je to mjesto Steta sto ne vidim Sunce.No,Freak,kaj bumo sad.....i najvaznijeg sam pokupila *sapne*
-Mozda bi im teebala odrzati govor na engleskom,ha? Sta mislis?
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitimeuto ruj 01, 2009 7:40 am

mogla bi... People!! Listen very carefully,i shall say this only once =) *bla bla bla...moramo spasti svijet...bla bla..blaaaa* arlene...jesi spremna..?oćemo sada otvoriti paralelni svemir...? ja sam spremna... završimo s ovime...njih ćemo smjestit tamo...a zla ćemo se riješiti... krenimo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Outer space - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Outer space
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Igre :: Roleplay-
Forum(o)Bir: