Moon Children
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Za druženje, raspravu, čak i svađu.
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Outer space

Go down 
+2
Death Angel
† Moon Child †
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:54 am

Kada je pomracina bila gotova izasla sam i vidjela mjeseceve ratnike kako trce ulicama.Vidjela sam da su ih moji bratici dobro istrenirali i pripremili na stanje ovdje.No bilo je opasnosti da ih americki instituti ne uzmu i ne proucavaju i rade sve ono sto su radili Marsovcima.
-To nije bilo u redu.
Sada se valjalo pobrinuti za prezivjele i pokrenuti tv prijamnike da se prezivjelima s televizorom javi stanje i ostale vjesti.Kada je krenula u postaju hrt-a napali su ju novinari,ili kako ih je ona zvala lesinari.
-Koliko je ljudi zivo?!
-Da li nam se sprema smak svjeta?!
-Jesu li nasi ljudi doista vidjeli zmajeve i NLO-e?!
Bila su to najcesa pitanja koja bi se preljevala iz njihovih ustiju.
-Za smak svijeta vam nemogu reci,ali da zmajeve i vilenjake je moguce vidjeti.Ratnici koji oko vrata imaju polumjesec ce vam pomoci.Zato brze bolje izadjite na ulice.
Zatim bi nastavljali s ostalim vijestima a mene napokon pustili na miru.Sve dok naravno nisam nestala kao mala kuglica svjetlosti.Poceli su me snimati i vikati
-GLEDAJTE!
Kako li su samo Zemljani dosadni,i neki od njih to mogu.......
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:33 am

-sad mi se da pisat =)-

Neznam kako...ali znam da maiye zna da sam živa... osjećam to... No nastavila sam... došli smo do portala...ona sila je sve jača... Arlene...Arlene.... Znam tu snagu... To je ona... 'uđimo danas...' ušli smo... evo nas...u paralelnom svijetu... nakon nekog vremena evo nas do neke rijeke... sipali smo prah unutra...jednu vrećicu...dvije...nastavili dalje... jedna vrećica je ostala...kod mene...Sve čiste vode iz kojih se pilo su posute prahom... jedna vrećica... nastavila sam...zapravo nastavili smo.. u potrazi za arlene....zaboli me glava...ta snaga...blizu je...jako blizu...blizu tipa 10 metara blizu... 'tu je...ona je tu...sigurno...ovdje...u ovoj kući...' svjetlo se upali i vidim arlene sa nekim djetetom u naručju... kažem im svima:'budite tiho...ako prođe bilo tko ne govorite ništa...ponašajte se prirodno...oni će mislit da ste samo jedni od frikova koji su ih spasili.... ja idem unutra...' ušla sam kroz širom otvoren prozor...našla čašu s vodom...sakrila se u ormar i čekala dal ću vidit tko će piti iz čaše... vidjela sam arlene...posegla je za čašom krenila ju pit al je ostavila jer je djete počelo plakat... otišla je negdje gore a ja sam usipala prah...ne sav... vratila se... s djetetom... i popila je vodu... Napokon...trebalo bi počet za 5 minuta najkasnije...prošlo je deset ona se micala kao da joj nije ništa...djete je opet počelo plakat... otišla je opet negdje gore...brzo sam izišla kroz prozor i javila ekipi vjesti...'dao sam ti najjači prah!! trebao je početi sa vratom istog trena...ostatak bi bio gotov za 5 minuta najkasnije... što je ona?' spustila sam glavu... i sjetila se nečeg novog... 'ljudi...ona nije nikog ubila... mogli bi smo ju jednostavno zatočiti sa ostalima ovdje...' nisam to mogla napraviti...ostavili smo ju na miru...ona nije nanjela štetu... maiye je ona zaslužna....zaslužna za sve
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:40 am

Nakon sto sam umirila Earth koja je bila umorna,otrcala sam van i pomirisala rijeku.Ljudi nebi primjetili razliku no voda je bila zagadjena.Imaju generator koji ce ju ocistiti,ljudi ce biti sigurni.Kada se vratila gore Earth nije bilo.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:47 am

-di je utekla =) jel može da ju freak ukrade =)-
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:50 am

~it woz may pojnt~
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 6:57 am

-ahaaaaaaaa...oki doki...-
i tako smo se mi vratili jer je freak osjetila neš čudno neš dobro za njih... vidjela je da arlene nea doma... ali je vidjela djete kako spava... 'ukradimo ga...to će biti savršeno..ima nečeg u djetetu... Nečeg dobrog...može to nešto dobro postati-nešto zlo... *zli msjeh*' ukrali su djete i sakrili se u obližnju napuštenu kuću... uzeli su nekog čovjeka kao svog roba... slali su ga po hranu...ali nikada nije pobjegao...jer ga je freak zabilježila za um jer je običan čovjek...pa ga je mogla ubiti kada god hoće... Svej e teklo po planu...ali osjetila sam nešto strašno... nešto strašno za nas...a nešto dobro za njih...osjetila nešto poput maiye... ali nije znala što... smišljali su plan...ali ničega se nisu sjetili...

-također i ja razmišljam štab mogla dalje napisat al neam ideju..ode sad pročitat nabrzaka dugu pa da mogu u miru čitat cirkus nakaza...-
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 7:16 am

~ekselent,to sam štela~
-Earth? Gdje si? Reci mi da si naucila puzat!
Istrcala sam van u panici.
-EARTH!!!!! viknem.Kleknula sam i pocela plakati.Ulicom su prolazili neki slavni ljudi koje smo pokupili.Gldedali me cudno.~kao jucer kada sam se isla setati sa hrckom~ Obrisala sam suze rukavom.No one su i dalje tekle.Sjela sam na stepenice ispred moje kuce.Pocela je kisa.Bila sam obucena u karirani sosic i b(i)jelu kosulju,a na nogama nove crne starke.
Trcala sam gradom i vikala ''Earth''.Bila sam sva mokra,kada sam dosla do zeljeznickog kolodvora.Uocila sam jednog od dark sidea.Krenula sam trcati za njim,sve bi bilo dobro da me nije vidio.Tako smo se mi lovili po kllodvoru,tocnije po tracnicama.Preskocio je ogradu,a ja sam prosla kroz nju.Nisam ga mogla ulovtiti.Usao je u neku kucu iz koje se cuo plac.Stala sam ukamenjena vidjevsi Freak unutra.
~sry morala sam,velika hvala T.A.T.U-u za moj kostim~
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet ruj 10, 2009 3:43 am

Maiye je osjetila strašnu bol u glavi. Nešto nije bilo u redu! Što se događa... Energija koju je poslala trebala je već stići do Arlene. "Stani, crni, STANI!" vrisnula je Maiye. Zmaj ju je nježno spustio na zemlju. "Kako znaš da je moje ime Crni?" Maiye nije ništa rekla. Nešto nije bilo u redu s Arlene. Došla je u kontakt sa svojom energijom. Isti tren, ona se utjelovila u obliku Maiye i Maiye je mogla vidjeti kroz njene oči. Bila je u paralelnom svijetu, u kućici gdje je bila Arlene, zajedno s Freak, Greenvanom i još nekim frajerom. Freak je u rukama držala bebu, a Arlene je stajala sa strane, preplašena. Ovaj će trik djelovati samo nekoliko minuta prije nego Freak skuži da Maiye zapravo nije tamo. "Arlene, bez brige, ovdje sam!" rekla je Maiye. "Freak, pusti dijete. Ili te trebam ponovo napasti?" Freak je izgledala iznenađeno. "Zar nisi... Dar'Khan te znači nije nikamo poslao!"
"Je. Ali pobijegla sam iz Azerotha." Freak se nasmiješi. "Ne izgledaš mi iznenađeno što sam živa."
"Srela sam tvog polubrata. Rekao mi je sve o tebi."
"Polubrata?"
"Vjerojatno ni ne znaš... Dar'Khan je bio zmaj. Imao je vlastitu obitelj s drugom zmajicom, ali ti si rođena nakon afere s nekom ženom na Veneri. Ne možeš se pretvoriti u zmaja jer nisi čistokrvna, ali većina tvoje moći je s te strane. I znam na koji način te mogu ubiti. Samo to moram izvesti..."
"Nećeš mene prevariti svojim blefom, Maiye! Još uvijek si u Azerothu, poslala si samo dio svoje energije kako bi upozorila Arlene na nas," rekao je Greenvan.
"Ha, da, prokužio si me. To je bio blef. Ali sada sam tu s porukom. Pustite Arlene, pustite ovaj paralelni svemir i sve ljude u njemu na miru. Ja sam ta koju tražite, dođite onda po mene u Azeroth. Tamo vas čekam."
"Začepi!" vrisnula je Freak i ispustila val energije prema Maiye. Energija je prošla kroz nju, a onda se Maiyena slika rasplinula. Ostao je tračak energije, koji je bezobrazno pogodio Freak u glavu. Maiye je svojom sviješću bila natrag na Azerothu. Kraj nje je stajao preobraženi Crni. "Jesi dobro? Možemo nastaviti putovanje?"
"Što brže."
Crni se pretvorio u zmaja i zgrabio Maiye oko struka. "Jesam li ti rekao da još imam i polubrata? Freakin brat?"
"Ne! Zašto si mi to prešutio?"
"Slučajno sam to preskočio... Ali, mogu ti reći, taj tip nije ni upola jak kao Freak. On je samo stručnjak za droge i otrove, barem sam tako čuo."
"Dobro. Dobro da si mi rekao. On, Freak i Greenvan će doći ovamo, po mene."
"MOLIM?!?"
"Freak se želi osvetiti."
"Onda te ja moram ubiti prije nje! Ja sam taj koji te treba ubiti!"
"Da, da, što god. Kako stvoriti sveti plamen?"
"Misliš, da ubiješ Freak. Sveti plamen mogu stvoriti samo zmajevi, i to bijeli zmajevi. A oni su izumrli još prije tisuću godina. Tko god je pokušao učiniti Sveti plamen, bio je kažnjen najgorom smrću."
"Nema veze. Dokle god mi sveti plamen može pomoći da uništim Freak, sve ulazi u cijenu."
"Hej! Da nisi ni slučajno pomislila na samoubojstvo dok se boriš protiv Freak! Ja sam taj koji će te ubiti!"
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet ruj 10, 2009 6:44 am

-pročitala sam dugu i 6. dio cirkusa nakaza...=) sad idem nastaviti pisat-

'LoL! ovo je blo čudno i nastrano...moj polubrat je kod nje...čudno... al dobro... nea veze...Planirala sam njegovu smrt...ali mučenje je bilo prvo...ali evo...on je sad na maiyeinoj strani pa ga onda mogu ubiti ne samo radi psihičkog silovanja nego i radi toga jer me je iznevjerijo...i mene... i moju obitelj... ljepo je to ljepo... a dok je ova beba kod mene arlene će me tražiti... kada me nađe umrijeti će... A maiye će mislit da je živa,da je taokinja... pa onda i maiye i crni umirom veoma bolnom smrću moje ruke...heh kak je fora bit ja... bebo...ti i ja idemo gore jer zaudaraš na nešto na što nebi trebala zaudarat... jel mi planira ko pomoć?' obojica su našlki neke izgovore i otišli...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet ruj 10, 2009 8:24 am

-Dospjela je u krive ruke.Glupa si,glupa si *udara se u celo*
-Arghhh.Moram to nekako ispraviti.Sve je to zbog ovog svemira tu je takav zrak.Mirisi po Coca Coli. ~brrrrr,lol~
Nisam smjela uci u kucu,znala sam da ako jednom udjem necu izaci.-
No,oni neznaju kako me ubiti.Valjda.Makar,ovdje sam ranjivija jer ne upijam snagu od ''pravog'' Sunca.No ipak.Trebala bi uci i zrtvovati se za ove ljude.No ja mozda necu izvuci djete van.Zar ti ljudi nikad ne spavaju?! To je to! Trebam pricekati da zaspu i uzeti djete.Kao u crticu, samo sto oni inace uzmu kljuc ili tako nesto.To je to samo treba pricekati da ovo sunce ode......
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet ruj 10, 2009 8:54 am

ajme ja napisala cjelu stranicu a sve mi se izbrisalo...ugl...neću sad u detalje...al mi smo se dogovorili da ćemo radit smjene ja sam bila prva n redu-zaspala i arlene je uzela djete...greevan ga je ošo van tražit jer sam se bojala da leti... dotle smo se ja i moj buraz svađali i on mi je reko kako sam jedino u razmišljanju dobra u svemu ostalom saksam...pa sam ga pogodila kamenom u čelu i dokazala da ne saksam u svemu xD i tak smo se gađali i onda je došo grevan i također se gađo...kasnije smo uzeli jastuke... onda smo pričali kako ćemo nać i arlene i bebu da ćemo prvo bebu preparirat pa onda arlene mučit i onda sam rekla kako bih te mučila..a to je ovako..odi na ovaj forum... zapravo klikni na ovaj link...LINK tamo skroooz dole... krasan opis...predivan... ali ofskroz neću te mučit jer ću ja na kraju ove knjige crknit i onda ćemo valda počet treći dio u kojem sljedi iđeđeđenje! aj ode...
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet ruj 10, 2009 9:59 am

~wtf? fala kaj bi me mucila idem nekaj napravit ovdje da u rolplayu nebi bilo postova koji nisu roleplay~
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepet ruj 11, 2009 2:06 am

~Ma, ovo ti je bilo nabrzaka prepričano, hahaha... Dakle, ja...~

Crni je dopeljao Maiye do planinskog lanca. Stali su pred pećinom, Gdje je Crni spustio Maiye i pretvorio se u vilenjaka. Ušli su u špilju, prolazeći kroz podzemne hodnike prema Dolini Zmajeva. Po putu mu je Maiye pričala što se dogodilo. "Dakle, Freak će doći ovamo... Kako zanimljivo. Morao bih ovo reći Henocgosu. Možda on može nešto učiniti."
"Mislila sam da si protiv mene."
"Hej! Mi crni zmajevi se činimo zli, kao da mrzimo sve oko sebe, ali nije baš tako. Mi najmanje želimo da ona poludi i počne uništavati cijeli svemir. Nije kao da može uništiti Azeroth, ali glupo je kad si sam u svemiru i ne pristiže ti nitko novi."
"Moj planet je tisućljećima živio bez znanja da postoje druge svemirske rase. Neće mi se biti teško priviknuti. Ali kako to da Azeroth ništa ne može uništiti?"
"Tako je stvoren. Da upija energiju. Na primjer, da se sada dogodi supernova, Azeroth bi samo upio onaj dio energije koji bi došao do njega, malo bolje se razvio i to je to. Čak ni Frieza koji je pokušao uništiti ovaj planet prije deset godina nije uspio. Morala si mu vidjeti pogled na licu! Bilo je presmiješno!"
"Tko je Frieza?"
"On je bio navodno najjača osoba u svemiru. Gutač Planeta, znaš? Imao je vlastitu vojsku koja bi pobila čitavu rasu i onda bi on uništio planet. Poslao je svoju vojsku ovamo i svi su se samo poraspadali. Čuo sam da je pobio čitavu njihovu rasu i uništio im planet zbog toga. Samo ih je nekoliko preživjelih, ali tko zna gdje su oni! Nedavno je još jedna djevojčica od pet godina došla, ona je bila kćer od jednih od preživjelih. Malo je to komplicirano, kad god je na nebu puni mjesec moramo je držati u kućama, opasno je ako pogleda u mjesec. Pretvori se u živčanu gigantsku gorilu i napada sve živo i neživo. Ali inače je slatka. Moja se obitelj mora brinuti za nju."
"Baš puno pričaš. Freak vjerojatno misli da si je izdao."
"Izdao? Nikad se nisam zavjetovao na šutnju s njom! Niti itko od moje obitelji. Ona je u rodu s nama, ali ne pripada našoj dinastiji. Moj otac je jednostavno bio perverzna budala, ako ćemo tako. No, ja ću te ipak ubiti zbog toga što si ga ubila!"
"Daj šuti, već si dosadan s time."
"Ali hoću! Ej, tu skreni." Maiye skrene, a Crni ju onda gurne u neku rupu. Maiye vrisne te osjeti Crnog za vratom. "Ovo mi je najbolji dio! Nemoj poletjeti, vidjet ćeš kak je zakon!"
"AAAAAAAAAAH!" Dočekali su se na noge na klizavom tlu, te skliznuli dolje kao niz tobogan. Gotovo su se zaletjeli u kameni brijeg, ali Crni je odvukao Maiye lijevo. "Moraš izbjegavati kamene grebene! Ludo!" vrištao je Crni.
"KYAAAAA! PA NISMO U NEKOJ GLUPOJ IGRICI!"
"Nismo u čemu?"
"Ma zaboravi... PAZI!" Crni se zaletio u kamen, probivši ga i potpuno uništivši, niti ne trznuvši. Vjerojatno nije ni primijetio. "Što? Na što da pazim?"
"PAZI!" Crni je prošao kroz red od još četiri kamenja, opet ih probivši. Kad je uništio četvrti, bio je gotovo u nesvijesti. Maiye ga je uhvatila da ne padne i dalje klizavši niz klizavo tlo. U tami je ugledala šiljke. Pokušala je poletjeti, ali imala je osjećaj da je preslaba, da je Crni pretežak... To je Crni isisavao energiju iz nje! "Proklet bio..." rekla je Maiye, već nosom blizu šiljaka, kada su propali u rupu koja se nije ni vidjela. Padali su nekoliko minuta, a Maiye nije mogla poletjeti. "Crni, budi se!" rekla je Maiye. "Crni!" Odjednom, obasjalo ih je sunce. Maiye je vidjela da su pali iz stijene visoke planine. Pogledaja je ispod sebe. Padat će još neko vrijeme, jer nije vidjela tlo pod sobom. Gledala je nebo. Bilo je lijepo, vedro, bez ijednog oblačka. Da, sada je vidjela tlo, iako je bilo daleko. Tlo je bilo mračno. Skok u sumrak. To je oduvijek željela. Dolje su bila brda, kućice, naselja, šume, špilje... Činilo se lijepo. Maiye je imala sve manje i manje energije, i jedva je držala oči otvorene, imala je osjećaj da je Crni sve jače i jače privija uz sebe. Maiye je gotovo izgubila svijest, kad je osjetila da joj crni izvlači nešto iz vrata. Kako boli, zar joj izvrači kralježnicu van? Pogledala je što je držao u ruci. Bila je to neka životinja dugačka gotovo tri metra. Nije bila zmija, nešto drugo. Crni je to bacio o stjenu, a ondje je i ostalo. Maiye se vraćala njena energija. "Imala si Žaušća u vratu. Da je bio još malo duže, umrla bi." Rekao je Crni.
"Ti... Spasio si mi..."
"Nemoj mi se zahvaljivati," prekinuo ju je. "Ja sam taj koji će te ubiti! Ne Arthas, ne Freak, a pogotovo ne neka glupa beštija!" rekao je Crni odvojivši se od Maiye.
"Sve jedno, hvala ti." Crni se nasmiješio. Bio je lijep dok se smiješi. Duga crna kosa mu je vijorila u zraku, kose plave oči su gledale njene. Maiye još nije mogla poletjeti. A već su bili blizu tlu, u mraku. Crni ju je uhvatio u naručje i dočekao se na noge. Crna kosa mu je pala na lice... 'Maiye, prestani!' pomislila je u sebi. Pa neće se valjda zaljubiti u zmaja! Crni ju je pustio. "Dobrodošla u Dolinu Zmajeva! Maiye? Jesi li dobro? Maiye?" Maiye je izgubila svijest, srušivši se. Crni ju je uhvatio. Iz čela joj je curila krv. Udarila se negdje u spilji. Obrisao joj je krv s lica. "Čim se odmoriš, izazvat ću te na borbu do smrti," rekao je njoj u uho i odnio ju u obližnju pećinu.

~Jel ovako dugačko bilo, Freak? xD~
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepet ruj 11, 2009 6:20 am

-možda 10 redova kraće... ali je bilo dugačko xD a nebi mučila tebe...mučila bi arlene-lik,a ne tebe kao osobu,nemoj to tako svatit... xD-

čekali su tako tri dana...ni bebe,ni arlene... svima je to bilo nešto čudno... počeli su pričati o raznim stvarima i glupirati se... odjednom se sjetim 'onaj mali gad!moj polubrat!taj brbljavi malac!on je pre brbljav! sigurno me on izdao...on me izdao...kolko je mrtav... više ću uživat u njegovom nego u maiyeinom ubijanju... Zašto sam imala perverznjaka za oca...?' svi se na to nasmiju a ja napravim zbunjenu facu jer sam bila ozbiljna... prva zraka sunca se upravo probila kroz prozor...zanimljivo... poslali smo putem mojih misli onog čilca po namirnice jer je kruh bio skroz usaftan i pljesnjav... a usput stavili smo alkoholnu otopinu joda na njega da vidimo dal ima škroba (lol,to sam spomenila jer smo danas to radili na mom PRVOM satu kemije...najjače je izgledo krumpir i tjesto a onda kruhxD ) donjeo je kruh bez onog pogleda straha koji je inače imao...navikao se na nas i skužio da smo jedni obični blesavi klinci...dobro...ne baš obični...dao mi je kruh a ja sam mu po prvi put izrekla riječ hvala...rekao je molim i imao najveći osmjeh koji sam ikada vidjela...to mi je bilo čudno... kasnije smo mi pokazali naša lica u gradu i malo se prošetali ja i greevan dok je ovaj spremo neku tamo drogu za sebe... šetali smo se i pričali... došli smo do trgovine i ušli unutra bez očitog razloga...vidjeli smo onog čovjeka koji nam svaki dan daje namirnice...nije nas teško prepoznao... prišao nam je i dali smo mu (ajmo reć) otkaz...bio je sretan ko nova godina What a Face a mi se smijali... kupili smo nekaku šalicu sa garfieldom i kada smo došli natrag nacrtali smo mu brkove... zatim sam iz čiste znatiželje izašla van i počela se histrično smijati bez očitog razloga...ljudi su samo prolazili i gleali me sa čuđenjem (heh,to je jedan od pokusa koji nije bio izveden na kemiji nego ispred moje zgrade...made by:me lol! ) ušla unutra sa naglim prestajanjem smijanja.. osječala sam se histerično...

-sada da razjasnim...ovaj post je napravljen sa pukom dosadom i sa onime što sm danas radila i sa onime što sam vidjela unutar ili izvan svoje sobe...-
[Vrh] Go down
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimened ruj 13, 2009 11:35 am

~Hahaha, ja već misla Freak se raspekmezila... xD~

Maiye se probudila pred zoru. Glava ju je strašno boljela. Uspravila se i osvrnula. "Što..." uspaničila se, a onda smirila. Nije više kod kuće. Nema više njene sobe. Možda je Freak, na putu ovdje, već uništila planet Zemlju. No, ipak, kako se našla ovdje?
Maiye začuje kratko hrkanje u kutu pećine. Pogleda prema tamo - u sjedećem položaju, poput stražara, bio je Crni - ali zaspao je. Maiye ustane i zatetura. Još je imala vrtoglavicu. Pala je na tlo, napravivši buku. Crni se prenuo iz sna i odmah pogledao Maiye. "Nisi smjela ustati! Otrov se još razgrađuje!" rekao je i digao ju u naručje.
"Otrov?"
"Ona mala beštija. Otrovna je. Ništa strašno, ali otrov će se razgrađivati još nekoliko sati."
"Oh... Hvala..." Crni je samo pogledao u stranu i položio Maiye na tlo. "Nakon što se odmoriš, borit ćemo se na život ili smrt. Da osvetim oca."
"Tako dakle... Možemo odmah sad."
"Nisi u stanju boriti se! Ne bi bilo pošteno da se borim protiv tebe dok si bolesna!" Maiye ga ušutka i gurne ruku u svežanj. Izvadi jedan senzu i pokaže ga Crnome.
"Hej, pa to je senzu! Nisam znao da to imaš!" njegovo se lice obasjalo. "Znači da možemo odmah početi!"
"To je za tebe."
"Molim?"
"Ranjen si," rekla je Maiye. Njegova desna ruka bila je prekrivena krvlju i razderana, kao i njegovo čelo.
"Tebi je to potrebnije nego meni, mogu ja izdržati tako malu ranu!"
"Crni, krvav si po cijelome tijelu! Uzmi senzu prije nego što umreš od prevelikog gubitka krvi!"
"Zašto se brineš za mene? Nije kao da sam puno toga napravio za tebe da se moraš toliko brinuti." Maiye kimne, proguta senzu i istog trena je bila na punoj snazi. Njena je vrtoglavica nestala i bila je puna energije. "Sada sam ja nadmoćnija i natjerat ću te da pojedeš jedan od njih."
"Ne, nije potrebno... HEJ!" Maiye ga je zgrabila u zahvat i gurnula mu jedan senzu u usta. Crni je bio prisiljen progutati. Istog trena, sva je krv nestala s njega, bio je kao nov. Crni ju ozbiljno pogleda. "Nisi smjela. Sada ćeš brže umrijeti!" Pretvorio se u zmaja, uništivši pećinu i urušivši je. Maiye izleti van. "Hajde, pužu, ulovi me ako možeš!" rekla je Maiye. Crni je počeo rigati vatru, a Maiye je poslala val energije. Crni je zatvorio usta. Ništa mu nije bilo. "Tvoje iskrice mi ne mogu ništa. Morat ćeš naći drugo rješenje!"
"Prvo ću te morati iskušati."
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 2:19 am

Sunce nikako da zadje,a iz kuce se cuo zamor i prica.Morala sam odustati i vratiti se sutra.
Otisla sam do Zemlje.Bilo je puno zmajeva i vilenjaka.Kao da Zemlja prica neku mitolosku pricu.Nebo je bilo oblacno.
Prosetala sam se do mjesta gdje sam zadnji put bila s Lirah.Tamo je raslo cvjece i jedno drvo.Sjela sam se podno drveta i slusala njegov sum.Buljeci u Sunce,koje je jedva provirivalo iza oblaka,razmisljala sam o svojem domu.I o prijateljima.Kako se sve dogadja iza mojih ledja.Bila sam ljuta sto sam uopce ostala ovdje i isla se brinuti za sve one ljudove.U sumi je bilo pusto, nigdje nikoga.Cak ni mrtvih nije bilo.Jedino je jedna pticica cvrkutala na grani.Ovakvi dani bi me oslabili jer nije bilo Sunca.Otisla sam do neke trgovine i uzela lizalicu.Setala sam se po gradu.Vidjela neke njegove znamenitosti.Od lizalice mi je ostala zvaka koju sam slucano progutala jer je bila velicine hrckovog oka.
-Uskoro ce Bozic na Suncu.Rekla sam tiho,sebi u bradu.
-Mislim da vec kupuju drvce i peku kekse.Sigurno je dominus malenus anteus (lol,nije bitno) donijela tajni sastojak s Merkura.
A moja mama ce na Mjesecu napraviti najbolju cokoladnu tortu u koju ide pola kile cokolade.Njam.Ali ja necu biti tamo da ju probam.
Otisla sam natrag u paralelni svemir sa slicicom koju sam dobila u lizalici.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 6:53 am

Maiye je bila u žestokoj borbi s Crnim. Hrvala se s njim, on je na nju rigao, ona je na njega ispuštala valne zrake. Crni je bio nevjerojatno jak. "Kako si ti ubila mog oca i pobjedila moju polusestru ako ne možeš ni mene?"
"Nisam ga ja dokrajčila. Ja sam vodila veliku većinu bitke, ali moj učitelj ga je dokrajčio."
"Sve jedno, rješiš jednadžbu, ispadne da si ga ti ubila!" Derao se Crni pokušavši uhvatiti Maiye svojim raljama. Na kraju ju je zgrabio pandžama i stropoštao se prema tlu. Gnječio je Maiye svojom šapom. "AAAAAAAARGH!" vrisnula je Maiye. Crni nije imao nimalo milosti. Ali Maiye nije mogla dati maksimalno od sebe. Jednostavno nije bila bijesna koliko je bila kada se na Zemlji borila protiv Freak. Mora dati sve od sebe s onim što može. Maiye zgrabi Crnog za pandže i uz vrisak i teškom mukom, zbaci ga sa sebe. Crni je završio na leđima. "Kako si..." Maiye je postalo mutno pred očima. Pala je na koljena i pokušala uhvatiti zraka. Bila je slaba. Odjednom, drugi, crven, i mnogo veći zmaj, napao je Crnoga. Hrvali su se neko vrijeme, a onda je Crni završio u vilenjačkom obličju i napola mrtav. Doletio je drugi, mali plavi zmaj i sletio kraj Maiye. Pretvorio se u vilenjaka i zgrabio Maiye za ramena, naslonivši je na sebe. "Crni, rekla sam ti da Maiye trebaš tretirati kao počasnog gosta," progovorio je dubokim glasom crveni zmaj. Ili, progovorila.
"Nnnngh... Ona... Nije... Moj gost... Ubila je... Mog... Oca..."
"I sam znaš da je tvoj otac bio sramota za sve rase zmajeva. Začarao je tvoju majku, da zauvijek bude zaljubljena u njega i o njemu ovisna, a i sam je bio perverznjak, posvuda je bacao takve čini. Osim toga, prijetio je ravnoteži u svemiru."
"Ali..."
"Nema ali. Bit ćeš kažnjen zbog svoje nepromišljenosti."
"Netko je bacio čini na Maiye! Slaba je!" viknuo je zmaj koji je držao Maiye.
"To sigurno Maranth baca čini na nju. Čut će taj zmaj mene..."
"Što se događa?" Pitala je Maiye. Nije bila svjesna što se događa oko nje. Čim je crni izgubio svijest, dva zmaja, oba crna, napala su ovo dvoje i treći, mnogo veći, zgrabio je pandžama Maiye. "Slatko snivaj, slatka djevojčice." Maiye je, pod utjecajem snažne magije. zaspala kao klada.
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepon ruj 14, 2009 1:24 pm

neznaju što da nera talan napiše za freak nije ništa napisala osim ovoga... ma nsiam se mogla ni raspekmezit jer sam bila ko da sam izašla iz umobolnice...praktički jesam...došla sam ravno iz škole i odma za komp...xD al fino fino... aj naškrabat ću nešto...

Kada je freak došla do svjesti i shvatila dije i šta je otvori usta i vrisne piškutavo kao mali vepar... Nije znala zašto ali izašla je van i gledala u nebo...kasnije ušla unutra i rekla'ljudiii....ovo je kraj!Arlene mi nije nikaj napravila... idemo se rastrčat na maiye... sad je ozljeđena kao mala tratinčica poslje košenja...osjećam to... a osjetim da je i moj buraz tamo... al nea veze...njega ću lako ubit...amli npošteni glupavi zmajić kojeg sam prije mogla ubiti ali mi je brat pa nišđta od toga.. a sada ste i vi tu...najveći drogeraš svih vremena i ...pa...ti...dobro...nastavimo... ići ćemo tamo... i ubiti ih jednostavno iz zasjede...nju ću ubit s lakoćom kad zaspe...onda će bit umorna...ali ću ju probudit jer mi je nje žao da ju pobjedim na taj sramotni način...u snu...' (ajme puče mi sad nokat do sredine cijeelog nokta...aaa...ode po flaster...) prolazeći ulicom do obližnje njive gdje bi mogli krenuti izvan paralelnog svijeta... freak zauje iz neke male kuće pjesmu od in flamesa-jasters dance... pogleda kroz prozor i vidje neku osobu sa venere... uđe kroz prozor i upita kak se zove 'ime mi je:

ime:Ariels
planet: porijeklom venera...
vrsta:svemirka
oči:kao kod freak
kosa: svezana u pletenica svezane nisko sa kombinacijom crne i crvene boje...
godine:16
moć:komuniciranje i oživljanje mrtvih,nadljudska moć,kontroliranje vodom (krv,kiša,ma sve tekuće!)
stileing: minjača i jedna kraća jedna duža velika čarapa..jedna crvene jedna crne boje,uska majica na kojoj je naslikan znam za anarchy... e da i starke...jedna crvena (na nozi na kojoj je crna čarapa) jedna crna (na crveoj čarapi)

ovako sam ju opisala jer će mi biti jako potrebna... nebi baš tjela da se njom upravlja al ono u borbi i pričanju ju sam koristite...al ono...ne možete sad ju stavit na good side...jer će ona bit na dark side jer imamo kolačiće xD
tako joj samo priđe i kaže freak 'ideš s nama,gasi toideš s nama...' ova je malo odbijala al je ipak pohodila sa nama
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimeuto ruj 15, 2009 2:41 am

Slicicu sam dala prvom djetetu.Htjela sam da me netko nauci letjeti,pa da mogu pjevati pjesmu Iznad oblaka ~koja mi je trenutacno hit~
Probudila sam se u hladno jutro,mislim da je bila nedjelja.Setala sam gradom.Kao da setam Malesnicom.Prosla sam pored nove skole,ucinilo mi se kao da je to moja skola.Dosla do zgrade koja je izgledala kao ona u kojoj smo ja i prijateljice zarobile duha.Udahnula sam svjez zrak.I sjela na podignutu ljuljacku.Zaljuljala sam se!Kao nekad.Skocila s ljulje i krenula natrag.Odlucila sam stati u pet shopu i kupiti hrcka.Odabrala sam najljepseg.Odnjela ga kuci i stavila u kavez.Pocela je kisa.To je bilo vrijeme kada ja ostajem kod kuce.Zabavljala sam se sa svojim novim prijateljem.Jos uvijek sam vladala ovim podrucjem.Grmilo je i sjevalo,gledala sam munje i uzivala......
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
† Moon Child †
Admin
† Moon Child †


Broj postova : 567
Points : 608
Reputation : 0
Join date : 24.06.2009
Age : 29
Lokacija : Šuma Striborova

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 4:07 am

Kad se Maiye probudila, čula je dva glasa. Oba su bila u visokom tonu i svadljiva. To su vjerojatno oni zmajevi koju su je oteli. Možda se uspije iskrasti. Nešto nedostaje... Svežanj senzua! Nije važno... Maiye je bila odmorna i spremna na borbu. Punom brzinom izletjela je iz špilje, čuvši glasove iza sebe: "Hej! Pa budna je!" Obojica su se pretvorili u zmajeve i počeli letjeti za njom. Bili su dvostruko brži nego sama Maiye. "STANI!" Maiye se spusti nisko i proleti kroz šikaru. Ova dvojica su se srušila i pretvorila u ljude. Odjednom, jedan od njih zgrabio ju je za stopalo i povukao ju k sebi. "Nismo ni počeli! Kamo ćeš?"
"Pusti me!"
"Hej, hej, ne moraš se sramiti!" rekao je pokušavši dirnuti Maiye na mjesta koja nije smio.
"NE DIRAJ ME!" Tada se pojavio Crni. "Jel ti lijepo rekla da ju ne diraš? Ti fakat ne znaš kada poslušat!" Ovaj je pustio Maiye.
"A ti kao znaš kako sa pripadnicima nježnijeg spola? Čuo sam da si ju pokušao ubiti!"
"Ja sam osvećivao našeg oca! Za razliku od vas, ja ga poštujem!"
"Hej! Taj tip je bio gori od mene!" Maiye je opalila perverznog zmaja po glavi. Zajauknuo je i pao na koljena. "Samo me pipni još jednom i požalit ćeš!" Zmaj do njih je prasnuo u smijeh. Taj tren pojavila se crvena zmajica i uhvatila oba crna u ralje. "KAKO SE USUĐUJETE? Napasti Maiye s magijom iza njenih leđa! Koliko ste dugo bacali magiju na nju?"
"Trebalo nam je tri sata dok smo je uspijeli i malo oslabiti! Između ostaloga, da nismo, bez problema bi ubila Crnog..."
"Ma ne bi ona mene ubila... Ubija samo očeve!"
"Šuti Crni!" rekla je ljutito zmajica. Pustila je ovu dvojicu i pretvorila se u vilenjakinju. Maiye zine. Imala je zelene oči i zelenu kosu, oblika i crta lica isto kao i Lirahinog. "Ti... Izgledaš kao Lirah..."
"Tko je Lirah?"
"Oh... Lirah je bila moja prijateljica. Polubiljka. Umrla je. Ubili su je Nomadi..."
"Lirah... Ona je također poticala sa Zemlje? Vidiš, šteta. Ona je bila posljednja od svoje vrste. Usput, ja sam Alexa. Kćer predvodnika klana Crvenih zmajeva."
"Drago mi je što sam te upoznala. Znaš, kada sam te vidjela u ovoj formi, pomislila sam da si Lirah..."
"Oh, ma nema veze. Osjetila sam hrpu negativne energije, daleko u svemiru, ide prema ovom smjeru. Pretpostavljam da je to Freak, ali je još netko s njom. Tempo kojim idu, rekla bih da će stići ovamo za šest mjeseci."
"Molim? Znaš li koliko rasa Freak može ubiti na putu ovamo?"
"Znam. Ali Maiye, ti se u ovih šest mjeseci trebaš pripremiti za nju. Moraš naučiti koristiti Pet elemenata emocija."
"Molim?"
"Ljutnja, Sreća, Tuga, Ljubav i Mržnja. Vatra, Zrak, Zemlja, Voda, Kaos. Već si otkrila jedan. Ljutnju, vatra."
"Kaj?"
"Dođi. Sve ću ti objasniti po putu."
"Kamo idemo?"
"K mome ocu."
[Vrh] Go down
http://mimajeponovoubedu.blog.hr/
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimesri ruj 16, 2009 4:27 am

-Nesto me je snazno povuklo u ormar.Nasla sam se u iznenadjujuce velikom tamnom ormaru u mojoj kuci.Izgledao je kao veliki hodnik.Pocela sam trcati,ali sam propala.Padala sam gledajuci neke zvjezde i Ring Nebule.Pala sam na cestu.Ljudi koji u onuda bili cudno su me pogledali.
-Hah,kaj je ovo? Jebemti fak! Krasno sad ce me joj i streljat.
Zavrsila sam u vremenskom procjepu koji me doveo u vrijeme Anne Frank i Hitlera.
-1945? Ma nemojme zajebavat! Bas danas na ulici je Hitler trebao odrzati govor,neki tamo koji je kasnije poslan u svemir.
-Bilo bi bolje da sam zavrsila na Jupiteru.Kako cu sad odavde? Suncevom svjetosti? Ili da dodjem do Bermudskog trokuta i nadam se povratku? Ili sam jednostavno osudjena na smrt plinom?Ili cu postati mama? Ovakvom kraju se nisam nadala.Moram se ponastai normalno.
Tako sam krenula ulicom nacisticke Njemacke,nadajuci se da me nece nitko pitati za mjesto stanovanja ili slicno.Svjet mi je bio cudan.Ja se tada jos nisam rodila,tako da bas nisam znala puno stvari,ali zbog svoje pameti bila sam im prijetnja.Potrazila sam neki park i sjela na klupu.Pretpostavljala sam da pored mene prolaze kojekakvi Hanzovi i Helge.Nisam bas bila upucena u sve ovo pa sam bila preplasena.Na moje iznenadjenje,neki pribadnici Lirah-ine vrste bili su tu.Znala sam da nesmijem mijenjati povijest.To bi moglo izazvati velike nevolje.Nista,podrazit cu prenociste i cekati jutro.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimepet ruj 25, 2009 6:25 am

'šta ja dovraga radim ovdje?' pita nas ariels... 'kHm! Ne prepoznaješ li me?' prvo me gleala sa otvorenim ustima i onda se sjeti 'ahaaaaa! ti si ona kuja iz striptiz bara koju je moj dečko vato za dupe i ostale intimne djelove i ljubio?!?' pogledam ju isto onako kako je ona mene i kažem 'neee! u kojem ti svijetu živiš?!' ona zavrti očima i kaže 'kHm...paralelnom...' zamislim se i onda kažem 'nisi li vidla tjeralica na kojima piše ko ubije ovu gaduru sa slike bit će na njenom mjestu... --e sad...ja nezz više na kojem je ona mjestu...jel freak ona jedna iz trojke neke??i šta...?zaboravih a neda mi se tražit-- i još kraj svega toga dobit će njezin stan jer također ubijamo njenog dečka i onog prokletog drogeraša... Donestie ju mrtvu...u jednom ili više djelova...nije važno...ugl. ubijte ju...dov'đenja...' ona se lupi po glavi i kaže 'ajoooj...znam te...jaj da... upsić... Ti's meni idol...! ja idem s vama...koja je moja zadaća??!?!?!?!?' svi zakolutamo očima osim mog buraza koji ju je gleo ko da je najveća vreća kokaina a ne cura s venere... pa se prisjetih da su jednakih godina...lol.... krenuoli smo po gradu...i onda ošli...tražila sam veliku količinu moći nebi li osjetila maiye il nekog od ostalih podanika dobra... odjednom stanem...oči mi pocrvene...ohvatim ariels i buraza za ruuku...a greevan me uhvatio za lice...podigla sam glavu i gledala prema gore ispustila sam nečujan vrisak i sve je postalo bijelo... zatim smo se našli u nekoj dolini...nisam znala gdje smo...a nakon 10-ak sekundi sam se samo srušila na pod sa normalnom bojoj očiju jer je crvena iscurila iz očiju poput suza... svi su me budili...uspjeli su me probudit...osjetila sam val energije...bila mi je poznata...i znam odakle je... šapnula sam dovoljno glasno da me svi čuju 'ona je tu' dok sam ja htjela da me svi gledaju sa čuđenjem i razumjevanjem kako bi bilo u filmu oni su se grlilii ljubili i vikali 'tooo!!jeee!!! ubit ćemo juu!!vuhuuuu!!! napokooon!!!' zavrtim očima i pridružim se veseloj grupici hiperaktivnih bića sa venere...kada smo ispustili uzdahe nekon veselja prošao me još jedan val energije... 'naučila je...već je naučila jedan...dovraga ovo će biti teško...mada znam svih pet elemenata... trebamo se požuriti dok ona nije postala močnije biće od mene... moram svetiti moju i očevu smrt... i ubiti onog malog gmaza jer me izdo mada mi je brat...' 'ubit ćeš me?!?! zašto!!!!???' lupim ga po zatiljku i kažem 'ne tebe...onog zmaja....zbuUuU...' tada smo krenuli negdje na brdo...samo nas četvero...bez pričanja...kao u filmu...kad je ariels rekla 'ja sam gladna...imal ko čeg za jest?' i onda je opet počela priča svađa gurkanje i zabava...

-et...jes happy? naškrabah ja neš...=) a sad ode čitat... lektiru...jer sam završila onaj serijal od 12 knjiga o darrenu shanu...ahaa...aha...aha- study
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimened ruj 27, 2009 3:59 am

~wtf? nis nisam skuzila,ti to pises nekim svojim nejasnim jezkiom,jel?ah never mind~
Uglavnom probudila sam se u rano jutro u onoj glupoj Njemackoj.Mislila sam da cu poceti vristati.Htjela sam nesto ubiti.Ponekad mi dodje da nesto ubijem.Ili barem ozlijedim.Razmislila sam i otisla napraviti neko sranje.Popela sam se na zgradu i s vrha bacila stolicu.Nisam se mogla sjetiti niceg boljeg.Uputila sam se u prodavaonicu nalik Ikei i htjela naci ormar pa da se probam vratiti u svoju kucu.Probala sam svaki prokleti ormar i nista.Mozda sam trebala reci neke carobne rijeci ili nest.Odustala sam.Izgleda da cu ostatak svog zivota provesti ovdje.Dakle krasno.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
.




Broj postova : 434
Points : 456
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 33
Lokacija : .

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:10 am

hodali smo dalje... ali smo odjednom svi čuli krih zmaja i brže se skrili u najbližu špilju... 'ajme nadam se da će ovdje bit sigurno...' rekla sam...svi su samo klimali glavom... 'ljudi,,,osjetim onu energiju od maiye... pre jaka je... mora biti u radijusu od najviše 100 metara... manje... kao da je tu...ovdje u ovoj špilji ili kako već...

-ovako bi ja sad,ako dopuštaš,maiye? Ja bi da ti jesi sad u toj špilji nekoj il kak već i da se nađemo,borimo...i ti me ucrkneš...ali ariels pobjegne skupa sa onim burazom drogerašim...crkenmo i freak i greevan...more more??
[Vrh] Go down
Chewin Gummy

Chewin Gummy


Broj postova : 458
Points : 482
Reputation : 0
Join date : 08.07.2009
Age : 26
Lokacija : Gallifrey

Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitimečet lis 01, 2009 3:13 am

~ow man kaj bas moras? ja se bas mislila vratit from Germany~
Napokon nasla sam jedan ormar slican mojem,lijepo sam zahvalila muzeju i usla u njega.
Vratila sam se,ali na Zemlju.I dalje je bila pusta.......Ostala sam stajati kao u kopana gledao me zmaj.
[Vrh] Go down
http://cuica2.blog.hr
Sponsored content





Outer space - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Outer space   Outer space - Page 5 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Outer space
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Moon Children :: Igre :: Roleplay-
Forum(o)Bir: